CVB client

PREKIŲ ATRINKĖJAI (-OS). PAMAININIS DARBAS, MOTYVUOJANTIS ATLYGINIMAS!

950-1500 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis:

  • prekybos prekių atrinkimas naudojant skenerį bei aliekant transportavimą į pakavimo/ pakrovimo vietą elektriniu krautuvu pagal pateiktą užsakymą;
  • sandėlio priežiūra ir bendrosios tvarkos palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • tikslumas, greitis ir noras dirbti bei užsidirbti;
  • darbo elektriniu krautuvu patirtis bei kvalifikacinis pažymėjimas (neturinčius, bet norinčius išmokti dirbti krautuvu apmokome bei suteikiame kvalifikacinį pažymėjimą);
  • noras dirbti pamaininį darbą.

Siūlome:

  • konkurencingą darbo užmokestį, kuris priklauso nuo pasiektų rezultatų (iki 4 mėnesių, kol darbuotojas mokosi mokamas stabilus darbo užmokestis);
  • motyvacinius priedus už pasiektus rezultatus, lojalumą bei iniciatyvumą;
  • sąžiningą apmokėjimą už visas dirbtas darbo valandas/naktinį darbą bei viršvalandinį darbą;
  • kuro išlaidų kompensavimą už darbuotojo vykimą į/iš darbo (yra galimybė naudotis siūloma vežiojimo paslauga nemokamai);
  • komfortiškas darbo ir poilsio sąlygas, visas reikiamas darbo priemones bei darbo rūbus ir avalynę;
  • pilną darbuotojo apmokymą darbo vietoje;
  • karjeros galimybes.

Sudarome neterminuotą darbo sutartį, galima dirbti Kauno mieste arba Kauno rajone esančiuose logistikos sandėliuose.
Darbas organizuojamas rytinėmis ir popietinėmis pamainomis, kurios keičiasi kas savaitę:
I sav. 6:00 - 14:30 val.; II sav. 14:30 - 23:00 val. arba
I sav. 07:00-15:30, II sav. 08:00-16:30, III sav. 09:30-18:00 val.

Detalesnę informaciją apie poziciją suteikiame telefonu: .

Atlyginimas

950-1500 €/mėn. į rankas
CVB client

Šiuolaikiška, stabili ir patikima tarptautinė kompanija užsiimanti elektronine ir fizine prekyba.