Prekių atrinkėjas (-a) - krovėjas (-a)

900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Signeda“

Darbo pobūdis

Šiuo metu įmonė ieško pastovių darbuotojų logistikos sandėlyje Baltijos g. 39, Jonučiai, Kauno r.
Prekių pakrovimas, iškrovimas;
Rinkimas, rūšiavimas;
Prekių paskirstymas;
Tvarkos sandėlyje palaikymas.
Darbo laikas slenkančiu grafiku, pirmadienį-penktadienį:
I savaitė 7:00-16:00 val.
II savaitė 12:00 - 21:00 val.
Šeštadieniais ir sekmadieniais nedirbame.

Reikalavimai darbuotojui

Darbštumas, atsakingumas, pareigingumas, sąžiningumas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir greita orientacija;
Panašaus darbo patirtis (privalumas).

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Kavą, mineralinį vandenį ir ledus (vasaros sezono metu) nemokamai. Dalinai įmonės kompensuojamus užkandžius;
Išskirtines nuolaidas apsiperkant "Signeda" autodetalių tinkle;
Galimybę kilti karjeros laiptais.
Laiku mokamą atlyginimą; Socialines garantijas;
Sveikatos draudimą (suteikiamas po bandomojo laikotarpio).
Darbo vietą: Baltijos g. 39, Jonučiai Kauno R. (prie VIA Baltikos, ties Garliava).

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB “Signeda” privatumo politika www.signeda.lt/privatumo-politika

Atlyginimas

900 €/mėn. į rankas

UAB „Signeda“

Signeda, UAB

UAB „Signeda“ – didmeninės ir mažmeninės prekybos kompanija, siūlanti platų automobilių dalių pasirinkimą. Įmonė 2008 m. atidarė vieną moderniausių ir didžiausių Rytų Europoje specializuotą kėbulo dalių logistikos centrą, turi parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje.
įmonės svetainė: www.signeda.lt
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Signeda“
3788 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
160
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2043 €
25% uždirba 2043-3036 €
25% uždirba 3036-4341 €
25% uždirba nuo 4341 €