UAB „Baltic Logistic Solutions“

PREKIŲ ATRINKĖJAS (-A)

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - UAB „Baltic Logistic Solutions“

Darbo pobūdis

Siūlome Jums įdomų, perspektyvų, dinamišką darbą vienoje didžiausių ir stabiliausių logistikos įmonių Baltijos šalyse UAB "Baltic Logistic Solutions".
Jeigu Tu esi kruopštus, atidus, turi gerą orientaciją - šis darbas kaip tik Tau. Laukiame Tavęs prisijungiant prie mūsų kolektyvo.

Darbo laikas: 15:00-24:00 val., 5 darbo dienos per savaitę.
Darbo vieta: Alšėnų g. 10, Kampiškių k., Kauno r.

Kontaktinis tel.:

Reikalavimai darbuotojui

Atrinkti ir sukomplektuoti prekes klientams pagal išankstinius užsakymus;
Paruošti prekes išvežimui;
Palaikyti tvarką darbo vietoje.

Įmonė siūlo

Darbą patyrusiame ir draugiškame kolektyve;
Galimybę kilti karjeros laiptais;
Priedus priklausančius nuo rezultato;
Naujus darbuotojus apmokome;
Dalinį kuro kompensavimą kelionei į ir iš darbo

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB “Baltic Logistic Solutions” privatumo politika.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas

SANITEX grupei priklausanti UAB „Baltic Logistic Solutions“ yra viena didžiausių ir stabiliausių logistikos įmonių Baltijos šalyse, siūlančių visapusiškas logistikos paslaugas visiems temperatūros režimams. Atnaujinta sandėlių technika bei patyrę ir profesionalūs darbuotojai užtikrina kokybiškus ir efektyvius logistikos sprendimus klientams.