Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VERSLO VARTAI“

Prekių grupės vadovas (-ė)

800-1500 €/mėn. Į rankas
Online interview
Klaipėda - UAB „VERSLO VARTAI“

Darbo pobūdis

  • Ieškoti naujausių produktų bei vystyti jų prekybą;
  • Bendrauti ir bendradarbiauti su gamintojais bei kitais prekių tiekėjais kainodaros, prekybos vystymo, asortimento, rinkodaros-reklamos klausimais;
  • Taikyti kūrybiškus, moderniausius rinkodaros ir pardavimų sprendimus;
  • Užtikrinti pardavimų efektyvumą stebint rinkos, konkurentų bei gamintojų veiksmus, naujoves ir tendencijas rinkoje;
  • Sekti ir analizuoti pardavimų rodiklių bei likučių statistiką.

Reikalavimai

  • Mylite techniką ir domitės naujovėmis;
  • Esate komunikabilus, gebate mokyti bei motyvuoti žmones;
  • Turite bent 2 metų patirtį panašioje srityje;
  • Turite aukštąjį išsilavinimą;
  • Gerai mokate anglų bei rusų kalbas (privalumas);
  • Pasižymite puikiais analitiniais, derybiniais gebėjimais.

Mes jums siūlome

  • Dirbti ilgametę patirtį turinčioje kompanijoje, didžiausioje savo srityje vakarų regione;
  • Prisijungti prie komandos, kurioje susiformavusi veržlumo, inovatyvumo, kūrybiškumo bei pridėtinės vertės kūrimo kultūra;
  • Atlyginimą, atitinkantį Jūsų patirtį ir kompetencijas bei priedus už pasiektus rezultatus;
  • Darbą savo srities profesionalų komandoje;
  • Tobulėjimą ir savo kompentecijų tobulinimą;
  • Puikias galimybes realizuoti savo idėjas.

Nuoroda į įmonės privatumo politiką:

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
Priedai priklauso nuo rezultatų

TECHNORAMA – tai prekybos tinklas, įsikūręs Vakarų Lietuvoje. Mūsų parduotuvės sėkmingai dirba Klaipėdoje, Šilutėje, Gargžduose ir Plungėje o taip pat – elektroninėje erdvėje. Mes prekiaujame buitine technika, elektronika, garso ir vaizdo aparatūra bei kompiuterine įranga.

TECHNORAMA jungia veržlius, motyvuotus ir žingeidžius žmones – buitinės technikos, elektronikos, informacinių technologijų žinovus bei puikius pardavimų ir klientų aptarnavimo specialistus.
Prisijunk prie mūsų kolektyvo, jei nebijai būti savimi! Tavęs laukia nauji draugai ir bendraminčiai. Kartu su mumis galėsi puoselėti savo sugebėjimus ir atrasti naujų supergalių.

informacija apie UAB „VERSLO VARTAI“
1968 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
126
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1171 €
25% uždirba 1171-1530 €
25% uždirba 1530-2279 €
25% uždirba nuo 2279 €