Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "MAKVEŽA"
More about company »

PREKIŲ GRUPĖS VADOVAS(-Ė)

Vilnius - UAB "MAKVEŽA"

Darbo pobūdis

  • Prekių grupės asortimento, kainodaros ir prekių likučių valdymas įmones mastu;
  • Apyvartų ir pelno planų vykdymo kontrolė;
  • Derybos su esamais tiekėjais, naujų tiekėjų paieška;
  • Pirkimo sutarčių koordinavimas;
  • Rinkos analizė ir rinkodaros veiksmų iniciavimas;
  • Pavaldžių darbuotojų ugdymas ir komandos formavimas;
  • Prekybos padalinių lankymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis vadybinis arba inžinierinis išsilavinimas;
  • Patirtis pirkimų srityje ne trumpesnė nei 3 metai;
  • Vadovaujamo darbo patirtis;
  • Komunikabilumas, atsakomybė ir orientacija į rezultatą;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Geri derybiniai įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką darbą savo srities profesionalų komandoje;
  • Adaptavimo procesą, padedantį naujokui greičiau susipažinti bei įsitraukti į įmonės veiklą;
  • Profesionalius mokymus pardavimo, rinkodaros, lyderystės, klientų aptarnavimo ir kt. srityse;
  • Priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
  • Karjeros galimybes;
  • Privalumus perkant Moki-veži parduotuvėse;
  • Papildomas nepinigines naudas.

UAB MAKVEŽA – tai vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių statybinių,
apdailos,šildymo, sodo ir daržo prekių tinklas, vienijantis 24 Moki-Veži
parduotuves visoje Lietuvoje, kuriame dirba 800 darbuotojų. Moki-Veži
darbo aplinkoje vertinama: pagarba, lyderystė , tobulėjimas, profesionalumas,
komandiškumas, ilgalaikiškumas, darbo efektyvumas ir kokybė.
Įmonė plečiasi ir maloniai kviečia prisijungti prie Moki-Veži darbuotojų komandos!
Įmonėje vid. atlyginimas 699€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)