No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Assorti“

Prekių grupės vadybininkas (-ė)

1200-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Assorti“

Darbo pobūdis

  • Ieškoma pozicija - Prekių grupės vadybininkas (-ė).
  • Darbo pobūdis - prekių užsakymas iš Lietuvos ir užsienio tiekėjų, pardavimų analizė;

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis mažmeninės prekybos srityje;
  • Darbo patirtis su maisto produktais;
  • Gebėjimas dirbti su MS Office programomis;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, kruopštumas ir atidumas detalėms;
  • Gebėjimas skaityti ir komunikuoti anglų kalba.

Įmonė siūlo

  • Darbą dinamiškame ir draugiškame kolektyve;
  • Plačias galimybes tobulėti;
  • Lankstų darbo grafiką, patrauklią biuro lokaciją (Ogmios miestas);
  • Papildomą nuolaidą apsiperkant „Assorti“;
  • Nemokamą kavą, arbatą biure, įvairių produktų degustacijas;

Atlyginimas

1200-1700 €/mėn. į rankas

Išskirtinės kokybės, skanaus ir gurmaniško maisto parduotuvės ASSORTI. Pas mus rasite ne tik skanėstų savaitgaliui ir dovanų einant į svečius, bet ir visų reikalingų prekių Jūsų kasdieniam krepšeliui. ASSORTI – geram skoniui ištikimi.
informacija apie UAB „Assorti“
2193 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
67
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1791 €
25% uždirba 1791-2200 €
25% uždirba 2200-2459 €
25% uždirba nuo 2459 €