Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Grūstė“

Prekių grupių vadybininkų asistentas-(ė)

Nuo 700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Mažeikiai - UAB „Grūstė“

Darbo pobūdis

DARBAS, KURIS TAVĘS LAUKIA
  • Nuolatinė rinkos analizė bei ataskaitų rengimas;
  • Planogramų rengimas/koregavimas;
  • Prekių aprašymas;
  • Padalinių vizitavimas ir kt.
  • Darbo vieta Mažeikiuose.

Reikalavimai

  • Privalumas panašaus darbo patirtis, BET jeigu tu esi darbštus, užsispyręs, atsakingas, nebijai iššūkių bei nori būti sparčiai augančios įmonės dalimi, drąsiai siųsk savo CV.

Mes jums siūlome

MES TAU SIŪLOME:
  • Draugišką ir norintį padėti kolektyvą, betarpišką bendravimą ir bendradarbiavimą tarp įmonės padalinių;
  • Atsakingą, dinamišką ir nenuobodų darbą, skatinantį tobulėti;Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Grūstė“

UAB,,GRŪSTĖ“- tai sėkmingai veikianti įmonė, kurios pagrindinė veikla- didmeninė ir mažmeninė prekyba maisto produktais. Per 28 veiklos metus mūsų įmonė tapo šiuolaikine prekybos bendrove, kurios padalinius galima rasti Mažeikiuose, N. Akmenėje, Ventoje, Viekšniuose, Kuršėnuose, Plungėje, Joniškyje, Radviliškyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje, Kaune, kuri valdo 28 parduotuves, restoraną, apsaugos, didmeninės prekybos, viešųjų pirkimų- pardavimų bei viešojo maitinimo padalinius.
Šiandieną mūsų įmonėje dirba virš 700 darbuotojų ir šios darbuotojų gretos sparčiai plečiasi. Mes investuojame į darbuotojus- nuolat juos mokome, padedame siekti rezultatų, analizuojame sėkmes ir nesėkmes. Kvalifikuotas įmonės personalas – vienas iš veiksnių, užtikrinančių mūsų klientų poreikių tenkinimą ir aptarnavimo kokybę. Naujos idėjos ir sumanymai plėsti įmonę, burti aukštos kvalifikacijos personalą, verčia žengti į priekį.
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „Grūstė“
988 €
Vid. atlyginimas bruto
474
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 670 €
25% uždirba 670-775 €
25% uždirba 775-1129 €
25% uždirba nuo 1129 €

You also might be interested in: