Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kesko Senukai Lithuania“
More about company »

PREKIŲ IŠDAVĖJAS (-A) DARBAS AUTOKRAUTUVU

Klaipėda - UAB „Kesko Senukai Lithuania“

Darbo pobūdis

  • darbas autokrautuvu su statybinėmis medžiagomis
  • prekių atrinkimas klientams pagal dokumentus
  • prekių priėmimo-išdavimo skyriuje tvarkos palaikymas

Reikalavimai

  • vidurinis išsilavinimas
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • gebėjimai vairuoti autokrautuvą
  • automobilinio arba elektrinio krautuvo vairuotojo pažymėjimas (privalumas)

Mes jums siūlome

  • darbą stabilioje kompanijoje
  • lankstų darbo grafiką ir galimybę derinti darbą su studijomis
  • priedus už sėkmingus jūsų ir jūsų komandos darbo rezultatus
  • vaikų atlygintiną užimtumą vasaros atostogų metu
  • dovanas švenčių proga
  • nuolaidas perkant „Senukų“ prekybos centruose
  • karjerą ambicingiems ir motyvuotiems

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

Informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1356 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
3368
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 886 €
25% uždirba 886-1188 €
25% uždirba 1188-1567 €
25% uždirba nuo 1567 €
Vadovas: Artūras Rakauskas