UAB „LPP LITHUANIA“

PREKIŲ IŠDĖSTYMO VADYBININKĖ (-AS) - STILISTĖ(-AS) " Reserved" (PC "Akropolis", pilnas etatas)

Nuo 800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „LPP LITHUANIA“

Darbo pobūdis

Jūsų pagrindinės pareigos bus:
  • Drabužių parduotuvės ekspozicijų ruošimas;
  • Vitrinų apipavidalinimas;
  • Manekenų rengimas;
  • Naujų prekių priėmimas ir išdėstymas salėje.
  • Tvarkos palaikymas salėje ir sandėlio patalpose;

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Aktyviai domitės mada ir stiliumi;
  • Esate komunikabilus (-i), darbštus (-i), atsakingas (-a);
  • Susikalbate angliškai ;
  • Esate draugiškas (-a) ir sugebate dirbti komandoje;
  • Galite dirbti pilną darbo dieną;
  • Esate pastabus (-i) ir kūrybiškas (-a).

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje tarptautinėje įmonėje;
  • Teigiamą, pozityvią ir dinamišką darbo aplinką;

Rask savo priežastis prisijungti prie mūsų komandos.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

LPP Lithuania priklauso penki prekiniai ženklai: „Reserved“, „Cropp“, „House“, „Mohito“ ir „Sinsay“. Kiekvienas iš jų yra orientuotas į skirtingą klientų grupę, vaizduoja skirtingą gyvenimo būdą, turi skirtingą saviraiškos būdą ir skirtingus poreikius.
informacija apie UAB „LPP LITHUANIA“
1250 €
Vid. atlyginimas bruto
461
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 659 €
25% uždirba 659-1047 €
25% uždirba 1047-1563 €
25% uždirba nuo 1563 €