Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Baltic Logistic Solutions"
More about company »

Prekių išleidėjas

Nuo 800 Eur
Kaunas - UAB "Baltic Logistic Solutions"

Darbo pobūdis

  • gaunamos dokumentacijos kontrolė, lydinčių dokumentų, ataskaitų rengimas;
  • prekių transportavimo užtikrinimas reikiamu eiliškumu;
  • kokybiškų prekių pristatymo klientams organizavimas ir užtikrinimas, laikantis nustatyto grafiko ir maršruto;
  • taros ir palečių apskaitos kontroliavimas;
  • operatyvus iškylančių problemų sprendimas.

Darbo grafikas: 23:00-8:00 val.

Tel. pasiteiravimui: .

Reikalavimai

  • panašaus darbo patirtis;
  • logistikos ir sandėlio procesų išmanymas;
  • konfliktų sprendimo įgūdžiai;
  • puikūs organizavimo, darbų planavimo ir skirstymo įgūdžiai;
  • tvarkingumas, atsakingumas, sąžiningumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, dinamišką, atsakingą darbą;
  • darbą savo srityje lyderiaujančioje įmonėje.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

SANITEX grupei priklausanti UAB „Baltic Logistic Solutions“ yra viena didžiausių ir stabiliausių logistikos įmonių Baltijos šalyse, siūlančių visapusiškas logistikos paslaugas visiems temperatūros režimams. Atnaujinta sandėlių technika bei patyrę ir profesionalūs darbuotojai užtikrina kokybiškus ir efektyvius logistikos sprendimus klientams.
Įmonėje vid. atlyginimas 895€
10% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)