Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kasperta“

Prekiu pakuotojas sandelininkas

550-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Kasperta“

Darbo pobūdis

Sandėlio darbai - prekių priėmimas, tikrinimas, paruošimas;
Darbas su internetinės parduotuvės užsakymų sistema;
Prekių surinkimas ir užsakymų ruošimas;
Prekių pakavimas ir išsiuntimas klientams;
Darbas su sandėlio likučių valdymo sistema;
Darbas nesudėtingas nėra sunkių krovos darbus (prekių atsinešimas/išnesimas sandėliavimas)

Reikalavimai

Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Greita orentacija,
Spartus darbo ritmo palaikymas,
Asmeninės savybės - iniciatyvumas, komunikabilumas, kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas, linksmumas - pozityvumas, noras siekti rezultatų

Įmonė siūlo

Mokymo programą naujiems darbuotojams;
Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve;
Ne monotonišką ir įdomų darbą;
Konkurencingą darbo rezultatus atitinkantį atlygį;
Galimybę susipažinti su elektronine prekyba iš vidaus;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybės.
Galimybę realizuoti savo siekius ir idėjas.
Patogus darbo laikas, aplenkiant spūstis (10-18val)

Atlyginimas

550-800 €/mėn. į rankas
+galimi priedai

UAB Kasperta įmonė užsiimanti prekyba internetu ir parduotuvėje Kaune
informacija apie UAB „Kasperta“
4
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.