Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Eiginta"
More about company »

Prekių priėmėja (-as) - apskaitininkė (-as)

Kaunas - UAB "Eiginta"

Darbo pobūdis

Parduotuvėje "Šilas" reikalinga prekių priėmėja-apskaitininkė (-as):
  • prekių priėmimas naudojant kaupiklį, prekių kokybės, kiekio kontrolė;
  • sąskaitų faktūrų rašymas, prekių pajamavimo, grąžinimo, nukainavimo, nurašymo operacijos;
  • taros apskaita;
  • pirminė parduotuvės finansinių dokumentų apskaita;
  • parduotuvės apskaitos duomenų ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

  • vidurinis ar aukštesnysis išsilavinimas;
  • analogiško darbo patirtis (privalumas – prekybos maisto prekėmis įmonėje);
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • darbo su apskaitos programa patirtis (privalumas - „Rivilė“);
  • atsakingumas, kruopštumas, loginis mąstymas ir organizuotumas.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką darbą, draugišką aplinką, tobulėjimo galimybes;
  • Visas socialines garantijas ir laiku mokamą , augantį atlyginimą;
  • Specialias nuolaidas mūsų parduotuvėse.

Prašome siųsti gyvenimo aprašymą (CV).
Dėkojame visiems atsiliepusiems.
Susisieksime su reikalavimus atitinkančiais kandidatais.

UAB Eiginta”, valdanti mažmeninės prekybos tinklą „Šilas“ Kaune, sėkmingai dirba virš 20 metų. Įmonė ypač sparčiai išaugo pastaraisiais metais ir pelnytai džiaugiasi kauniečių pasitikėjimu, nes jaukiose ir kompaktiškose parduotuvėse pirkėjams gali pasiūlyti platų asortimentą ir greitą aptarnavimą, apsipirkimą paverčiant maloniu atokvėpiu kasdienių darbų maratone.