Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "DEPO DIY LT"
More about company »

Prekių priėmėjas (-a) Klaipėdoje

Nuo 600 Eur
Klaipėda - UAB "DEPO DIY LT"

Darbo pobūdis

Patirtis prekių priėmime
Patirtis dirbant auto/elektros krautuvu
Praktinė patirtis naudojant sandėliavimo techniką
Gebėjimas organizuoti ir kontroliuoti savo darbą
Žinios apie prekes

Reikalavimai

Prekių priėmimas
Darbo atlikimui reikalingų žinių įsisavinimas ir pildymas
Darbo patirtis priimant prekes ne mažesnė, nei 1 m.

Mes jums siūlome

Įdomų ir dinamišką darbą greitai augančioje įmonėje
Stabilų atlyginimą ir socialines garantijas

Priimk iššūkį!

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

DEPO - namams, sodui, remontui.

Mūsų parduotuvės mastai yra įkvepiantis iššūkis profesionaliems, tikslingai dirbantiems ir ryžtingiems žmonėms. Pasinaudok galimybe atskleisti savo gebėjimus!
Įmonėje vid. atlyginimas 765€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)