Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Premia KPC"
More about company »

Prekių priėmėjas-elektrokaristas

Kaunas - AB "Premia KPC"

Darbo pobūdis

Nuolatiniam darbui reikalingas prekių priėmėjas-elektrokaristas šaldytų maisto produktų sandėlyje:
  • prekių iškrovimas elektriniu vežimėliu;
  • kiti su iškrovimu susiję darbai
  • darbas su Navision programa

Reikalavimai

Reikalingi geri elektrinio krautuvo vairavimo įgūdžiai (Elektrokaro pažymėjimas). Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Pirmenybę teiktume žmonėms turintiems atsakingą požiūrį į darbą, greitą orientaciją ir mokėjimą dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Siūlome:
  • laiku mokamą atlyginimą;
  • aprūpiname šiltais darbo rūbais, ir avalyne;
  • visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

AB"Premia KPC"-viena Lietuvos ledų rinkos lyderių, taip pat prekiaujanti šaldytais ir pieno produktais. Įmonė dirba su didžiausiais šalies prekybos tinklais, nesisteminiais klientaIs bei kavinių-restoranų(HoReCa) sektoriumi.
Informacija apie AB "Premia KPC"
1527 €
Vid. atlyginimas bruto
(71% didesnis už LT vidurkį)
81
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 779 €
25% uždirba 779-1075 €
25% uždirba 1075-1288 €
25% uždirba nuo 1288 €
Vadovas: Alvydas Malakauskas