Girteka įmonių grupė

PREKIŲ PRIĖMĖJAS - IŠDAVĖJAS (-A) - SANDĖLININKAS (-Ė)

1074-1818 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Girteka įmonių grupė
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta transporto kategorijoje

Darbo pobūdis

  • Vykdyti savalaikį krovinių priėmimą bei išdavimą.
  • Užtikrinti kokybišką krovinių saugojimą, ženklinimą bei apskaitą.
  • Dirbti su skeneriu, fotografuoti atvykusių prekių krovinius, fiksuoti prekių neatitikimus, pildyti aktus dėl prekių kokybės, bendrauti su klientais, tiek su vadybininkais ir apskaitos darbuotojais dėl prekių neatitikčių.
  • Dirbti su logistikos procesų programa Axapta (PRIVALUMAS).
  • Išmanyti tarptautinius transporto dokumentus.
  • Suvesti prekių rūšis pagal nustatytus standartus.
  • Būti atsakingu už tvarką sandėlyje.
  • Dalyvauti sandėlio inventorizacijose.
  • Dirbti slenkančiu pamaininiu darbo grafiku.

Reikalavimai

  • Sugebėti dirbti tiek savarankiškai, tiek komandinį darbą, būti komunikabiliam, atsakingam, punktualiam, atidžiam.
  • Būtina greita orientacija bei organizuotumas.
  • Turėti ne mažesnį nei vidurinį išsilavinimą - (aukštasis/aukštesnysis).
  • Puikiai mokėti rusų bei lietuvių kalbas, tiek žodžiu tiek raštu.

Mes jums siūlome

  • Vilniečio kortelę, pilnai kompensuojančią kelionės į/iš darbo išlaidas troleibusu ir autobusu visomis savaitės dienomis Vilniaus apskrityje;
  • Nemokamą kavą.
Čia gali:
  • Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu;
  • Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • Kurti karjerą tiek vertikalia tiek horizontalia kryptimi!

Atlyginimas

1074-1818 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo darbo rezultatų.
Kontaktai išsamesniai informacijai - 8 694 05581, personalo vadybininkė Diana Bacevičienė.

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ kolegų komanda, kuri dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, bendruomenei, akcininkams ir partneriams.

Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo asistentų ar specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje.

Draugaukime Facebook

www.facebook.com/Girteka/
See all ads of this company (107)