Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Darbintera"
More about company »

Prekių priėmėjas

Šiauliai - UAB "Darbintera"

Darbo pobūdis

  • prekių prisiėmimas, atrinkimas ir tvarkymas (dažų, tinkų, lakų, impregnantų, hermetikų, silikonų bei dažymo priemonių);
  • prekių pakrovimas ir iškrovimas rankomis bei autokrautuvu;
  • darbas duomenų kaupikliu.

Darbo laikas:
I-V 7:30 – 18:30, VI 8:00 – 16:00, VII 9:00 – 15:00, dirbama slenkančiu grafiku

Reikalavimai

  • ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
  • vairuotojo pažymėjimas B kategorijos;
  • greita orientacija, atidumas, sąžiningumas, fizinė ištvermė;
  • panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • darbą stabilioje ir socialiai atsakingoje kompanijoje;
  • laiku mokamą konkurencingą atlyginimą bei priedus už sėkmingus pardavimų rezultatus ir darbo viršvalandžius;
  • darbo rūbus ir priemones užimamoms pareigoms atlikti;
  • gerovės paketą: sisteminiai ir individualūs mokymai, nuolaidų kortelės darbuotojams, dovanos švenčių proga ir kt.;
  • visas sąlygas profesionaliai tobulėti bei karjerą ambicingiems darbuotojams.

Personalo paieška ir atranka Lietuvos ir
užsienio darbdaviams;

www.darbintera.lt