Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Volfas Engelman"
More about company »

Prekių priežiūros vadybininkas (-ė) (Merčendaizeris)

Kaunas - AB "Volfas Engelman"

Darbo pobūdis

  • Prekybos taškų vizitavimas, pagal Regiono vadovo/ Vyr. prekybos atstovo nustatytą grafiką;
  • Prekių užsakymo priežiūra (akcijinių/neakcijinių) ir vykdymas;
  • Merčendaizingo standartų užtikrinimas;
  • Teisingų kainų žymeklių užtikrinimas prie produkto;
  • Prekių trūkumo panaikinimas prekybos plotuose;
  • Prekių likučių papildymas prekybos vietose (šaldytuvuose, lentynose, žemės plotuose, stoveliuose);
  • Komunikacija su prekybos vietos atsakingu asmeniu dėl užsakymų, produkcijos likučių užtikrinimo prekybos vietoje;
  • Vizito informacijos apie prekybos vietą surinkimas.

Pastaba: 8 darbo valandos, pilnas etatas, darbo sutartis.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas vadybos, ekonomikos srityje;
  • Aktyvumas, greita orientacija;
  • Sąžiningumas, komunikabilumas, atsakingumas, iniciatyvumas;
  • Orientacija į tikslą ir noras mokytis ir tobulėti;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, puikūs vairavimo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas ir vidinė motyvacija dirbti savarankiškai.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą šiuolaikiškoje, tarptautinėje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Galimybę augti, tobulėti bei tiesiogiai prisidėti prie įmonės
procesų tobulinimo.

Esame Volfas Engelman - tarptautinis alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gamintojas, viena seniausių Kauno, o kartu ir visos Lietuvos bendrovių. Mūsų sėkmės receptas? Gebėjimas tradicijas derinti su moderniomis technologijomis, šiuolaikiškas požiūris į verslą ir bendradarbystės kūrimas su miestu ir šalimi.
Informacija apie AB "Volfas Engelman"
1572 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
258
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Marius Horbačauskas