Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Volfas Engelman"
More about company »

Prekių priežiūros vadybininkas (-ė) (Merčendaizeris)

Kaunas - AB "Volfas Engelman"

Darbo pobūdis

  • Prekybos taškų vizitavimas, pagal Regiono vadovo/ Vyr. prekybos atstovo nustatytą grafiką;
  • Prekių užsakymo priežiūra (akcijinių/neakcijinių) ir vykdymas;
  • Merčendaizingo standartų užtikrinimas;
  • Teisingų kainų žymeklių užtikrinimas prie produkto;
  • Prekių trūkumo panaikinimas prekybos plotuose;
  • Prekių likučių papildymas prekybos vietose (šaldytuvuose, lentynose, žemės plotuose, stoveliuose);
  • Komunikacija su prekybos vietos atsakingu asmeniu dėl užsakymų, produkcijos likučių užtikrinimo prekybos vietoje;
  • Vizito informacijos apie prekybos vietą surinkimas.

Pastaba: 8 darbo valandos, pilnas etatas, darbo sutartis.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas vadybos, ekonomikos srityje;
  • Aktyvumas, greita orientacija;
  • Sąžiningumas, komunikabilumas, atsakingumas, iniciatyvumas;
  • Orientacija į tikslą ir noras mokytis ir tobulėti;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, puikūs vairavimo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas ir vidinė motyvacija dirbti savarankiškai.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą šiuolaikiškoje, tarptautinėje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Galimybę augti, tobulėti bei tiesiogiai prisidėti prie įmonės
procesų tobulinimo.

„Volfas Engelman“ kviečia prisijungti prie savo komandos nebijančius iššūkių, norinčius kurti ir įgyvendinti naujas idėjas, pasiruošusius siekti ambicingų tikslų, darbuotojus!
Informacija apie AB "Volfas Engelman"
1418 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
258
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Marius Horbačauskas