Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ham-Log-Gruppe"
More about company »

STUDENTE, UŽSIDIRBK PER VASARĄ! Tuščios taros rūšiuotojai

Nuo 1200 Eur
Užsienis: Vokietija - UAB "Ham-Log-Gruppe"

Darbo pobūdis

Siūlome sezoninį darbą studentams.
Darbo pradžia 2018 06 01 - pabaiga 2018 08 31
Darbo pobūdis: rūšiuoti tuščią tarą (dėžės ir buteliai), kuri atvežama iš prekybos vietų. Darbas kolektyvinis. Jūsų užduotis - laiku, tvarkingai surūšiuoti sumaišytą tarą pagal gamintoją. Visi nauji darbuotojai, apmokomi, instruktojami, supažindinami su darbo vieta.

Tel. nr. pasiteiravimui

Reikalavimai

Gera fizinė sveikata;
Ištvermė, atidumas ir greita orientacija;
Spartus darbo tempas;
Be žalingų įpročių;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Automobilis kelionei į / iš darbo (privalumas);
Vokiečių kalba nebūtina.

Mes jums siūlome

Terminuotą vokišką darbo sutartį;
Vokiškas socialines garantijas;
Stabilias darbo valandas, laiku mokamą gerą atlyginimą;
Patrauklų darbo-poilsio grafiką;
Nemokamą būstą, su visais patogumais netoli darbo vietos;
Pasirašomas išankstinis susitarimas;
Įdarbinimas nemokamas

Atlyginimas

Nuo 1200 Eur atskaičiavus mokesčius

Esame Vokietijos kompanijos HAM-LOG-GRUPPE Holding atstovybė Lietuvoje. Tai įmonė yra orientuota į žmogų: teikdami savo paslaugas partneriams Vokietijoje ir visoje Europoje, mes stengiamės užtikrinti glaudžią partnerystę, patirtį, patikimumą ir pasitikėjimą.
Tik taip mes galime savo klientams pasiūlyti sudėtingas ir patikimas paslaugas, ir parūpinti kvalifikuotus ir motyvuotus darbuotojus logistikos projektams.