UAB „Headex“

Šaldytos produkcijos surinkimas Vokietijoje (angliškos balso komandos). Rekomenduok draugą (-ę) ir gauk 150 Eur premiją!

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Headex“

Darbo pobūdis

PASTABA: Informuojame, kad visus kandidatus kviečiame dalyvauti atrankoje tiesiai iš namų, pasitelkiant online priemones (vaizdo skambučių programas). Numatomos išvykimo datos bus derinamos individualiai darbo pokalbio metu.

  • šaldytos produkcijos surinkimas (pvz: picos, ledai, kalakutai) pagal angliškas balso komandas;
  • prekių paruošimas transportavimui;
  • darbas su elektriniais vežimėliais;
  • padėklų pristatymas į numatytą vietą;
  • darbas šaltoje oro temperatūroje (suteikiame šalčiui pritaikytus darbo drabužius).

Taip pat gali rekomenduoti draugą (-ę) šiai pozicijai ir užsidirbti 150 Eur premiją! Plačiau:

Reikalavimai darbuotojui

  • greita orientacija ir reakcija;
  • anglų kalbos žinios;
  • motyvacija ir noras mokytis;
  • fizinė ištvermė.

Privalumai:
  • analogiško darbo patirtis;
  • nuosavas automobilis ir galimybė juo vykti į užsienį.

  • darbo užmokestį nuo 1500 Eur atskaičius mokesčius su galimybe užsidirbti daugiau;
  • 100 Eur premiją (kiekvieną mėnesį) vykstant į darbą su savo automobiliu;
  • darbo užmokestį priklausantį nuo Tavo darbo pastangų;
  • netriukšmingą darbo aplinką;
  • stabilią ir ilgalaikę darbo vietą;
  • darbą nedidelėje komandoje;
  • nemokamą apgyvendinimą su visais patogumais;
  • kompensuojamą kelionę Lietuva - Vokietija;
  • lankstų atostogų grafiką;
  • darbui reikalingus drabužius.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: “.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.
informacija apie UAB „Headex“
1679 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
2354
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1327 €
25% uždirba 1327-1543 €
25% uždirba 1543-1842 €
25% uždirba nuo 1842 €