Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Alma littera įmonių grupė

Prekių surinkėjas (-a)

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Alma littera įmonių grupė

Darbo pobūdis:

  • Prekių surinkimas su skeneriu, siuntų ir jų dokumentų paruošimas / pakavimas;
  • Prekių priėmimas, sandėliavimas;
  • Prekių ženklinimas;
  • Prekių / siuntų rūšiavimas, sandėliavimas.

Reikalavimai:

  • Gebėjimas dirbti fizinį darbą;
  • Atsakingumas, kruopštumas, operatyvumas, greita orientacija, imlumas naujovėms;
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Darbą viena pamaina darbo dienomis; sandėlyje galioja suminė darbo laiko apskaita; savaitgaliais, naktimis, šventinėmis dienomis nedirbama;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Maitinimo (pietų) kompensavimą;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį (du kartus per mėnesį);
  • Visas socialines garantijas;
  • Draugišką kolektyvą.

Darbas Kauno LEZ teritorijoje (važiuoja visuomeninis transportas).

Su mūsų Privatumo politika galite susipažinti paspausdami šią nuorodą:

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo patirties

„Alma littera“ įmonių grupė – tai didžiausia knygų leidybos ir prekybos grupė Baltijos šalyse. Grupę sudaro leidyklos „Alma littera“ ir „Šviesa“, „Knygų klubas“, mažmeninės knygų prekybos tinklas „Pegasas“, prekybos įmonė „Alma littera sprendimai“, tiesioginės rinkodaros įmonė „Arpresa“, logistikos įmonė „ALG logistika“, integruoto ugdymo mokyklos „Šiaurės licėjus“ bei vaikų darželis „Aukštyn kojom“.

Įmonių grupei „Alma littera“ priklausanti UAB „ALG logistika“ siūlo darbą Kaune (LEZ‘o teritorijoje) prekių surinkėjai (-ui).