Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Barbora"
More about company »

Prekių surinkėjas (-a) Vilniuje (darbui Savanorių pr. 247, Maxima bazė)

Vilnius - UAB "Barbora"

Darbo pobūdis

  • Rinkti maisto bei pramonės prekes laikantis kokybės ir vartojimo terminų reikalavimų
  • Panaudojant pakavimo medžiagas (maišelius, dėžutes) sudėti prekes į pirkinių maišus
  • Prieš pradedant rinkti prekes pasiruošti darbo priemones, o baigus darbą sutvarkyti darbo vietą

Reikalavimai

  • Į patikėtas užduotis žiūri atsakingai
  • Esi atidus ir kreipi dėmesį į detales
  • Gali dirbti pamaininiu darbo grafiku: 4 darbo dienos/4 poilsio (6:00-18:00 arba 10:00-22:00 val.)
  • Gebi dirbti tiek komandoje, tiek individualiai
  • Gali dirbti fizinį darbą

Mes jums siūlome

  • Partnerių teikiamas nuolaidas
  • Patirtį, kurią įgysi dirbdamas sparčiai augančioje įmonėje
  • Inovatyvias darbo priemones (prekių rinkimas su skaneriu ir kaupikliu)
  • Darbo vietą Maxima Bazėje (Savanorių pr. 247)
  • Transportą atvykimui į/iš darbo vietos (ryte, 6 val. atveža į Maximą Bazę ir vakare 22 val. išveža į miestą)

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

BARBORA – patogi maisto bei kitų kasdienių prekių parduotuvė internete, kuri padeda sutaupyti laiko apsiperkant.

Darbo principai, kuriais vadovaujamės:
  • orientacija į klientą;
  • atsakomybė ir rūpestis;
  • kūrybiškumas;
  • dėmesys detalėms;
  • laiko planavimas;
  • efektyvumas;
  • komandinis darbas.
Įmonėje vid. atlyginimas 707€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)