„Hirelabas“ įmonių grupė

PREKIŲ SURINKĖJAS (-a) Vokietijoje ID10575

1340-1800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

REIKALINGAS KOMANDOS PAPILDYMAS!
Ieškome prekių surinkėjų darbui Vokietijoje. Šis darbas yra sezoninis, dirbama spalio 26 - gruodžio 23 dienomis. Darbo pobūdis: prekių, supakuotų į dėžes, surinkimas pagal sąrašą ir sukrovimas ant paletės.
Darbo laikas: dirbama 8-10 valandų per dieną, 8:00-17:00. Sezono pradžioje darbo krūvis mažesnis, tačiau vėliau dirbami viršvalandžiai. Darbo vieta: 31137 Hildesheim, Vokietija.

Reikalavimai darbuotojui

Anglų arba vokiečių kalbą (bent minimali);
Motyvacija dirbti ir užsidirbti;
Atsakingas požiūris į darbą;
Gera fizinė forma;
Nuosavas automobilis privalumas, vykstantiems nuosavu automobiliu mokėsime didesnį atlyginimą (1430 - 1800 €).

Įmonė siūlo

Nemokamą patogų apgyvendinimą;
Kompensaciją, jei vykstate savo automobiliu;
Kompensaciją už kurą vykstant į darbą;
Terminuotą darbo sutartį (spalio 26-gruodžio 23);

Atlyginimas

1340-1800 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.