Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Qbis"
More about company »

Prekių surinkėjas Huawei produkcijos sandėlyje

Nuo 1400 Eur
Užsienis: Olandija - UAB "Qbis"

Darbo pobūdis

Darbui Huawei produkcijos sandėliuose yra ieškomi prekių surinkėjai. Jums reikės surinkinėti užsakymus elektronikos prekių padalinyje. Dirbama yra su skeneriais. Taip pat Jums reikės vairuoti elektrinį vežimėlį. Darbas yra ilgalaikis.

Reikalavimai

  • turėti patirties dirbant logistikos centruose;
  • turėti patirties dirbant su elektriniu vežimėliu ir skeneriu;
  • kalbėti angliškai (B2 lygis)
  • galėti pasilikti Olandijoje bent pusei metų.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas Olandijoje;
  • Laiku mokamą valandinį atlyginimą;
  • Transportą nuvykti į darbą;
  • Gyvenamą vietą su interneto ryšiu (nuomos mokestis 400 eurų/mėn.).

Atlyginimas

Nuo 1400 Eur atskaičiavus mokesčius
UAB "Qbis"

UAB "Qbis"

Qbis įdarbinimo agentūra nemokamai padeda įsidarbinti Olandijoje darbuotojams iš Lietuvos ir Latvijos. Siūlomi darbai gali būti maisto ar metalo pramonės, statybų, logistikos, informacinių technologijų arba žemės ūkio srityje.