Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Vičiūnų“ įmonių grupė

Prekių ženklintoja (-as) gamyboje

550-600 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Lipdukų, skirtų ženklinti produkciją spausdinimas;
Pakuotės markiravimas;
Naujų lipdukų teksto surinkimas, maketavimas;
Darbas pakavimo ceche, kabinete.

Darbo grafikas: slenkantis 3 dirbama, 3 laisvos, darbo laikas 7 - 19 val.

Darbo vieta: Kauno LEZ, Industrijos g. 1 , Biruliškių km., Kauno raj.

Darbuotojus iš Jonavos į/iš darbo vežame nemokamai

Reikalavimai

Atsakingumas, darbštumas, kruopštumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Word, Exel, Outlook);
Anglų kalbos žinios;

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes;
Užkandžiai darbo metu;

Atlyginimas

550-600 €/mėn. į rankas

UAB “Baltic fish export“ pagrindinė veikla - žuvies ir jūrų gėrybių perdirbimas, šaldymas ir pakavimas. “Baltic fish export” perdirba Baltijos, kitose jūrose bei vandenynuose sugaunamas žuvis. Kita dalis žuvies importuojama iš Skandinavijos ir kitų šalių. Šioje gamykloje žuvis perdirbama, supakuojama ir visiškai paruošta iškeliauja mažmeninę prekybą. Produkciją ketinama parduoti vietos rinkoje bei eksportuoti į Europos Sąjungos šalis.