Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Maxima International Sourcing“
More about company »

Prekių ženklų dizaineris (-ė)

Vilnius - UAB „Maxima International Sourcing“

Darbo pobūdis

  • Kurti ir/ar atnaujinti Privačių prekės ženklų pakuotes.
  • Užtikrinti pakuočių ženklinimo reikalavimus, nustatytus bendrovės kokybės vadovo.
  • Pagal reikalavimus paruošti ir gamybai pateikti pakuočių gamybiniai failai vadovaujantis bendrovėje patvirtintu planu.

Reikalavimai

  • Bent 2 metų patirtis grafinio dizaino srityje.
  • Gebėjimas suprasti ir grafiškai perteikti prekės ženklo koncepciją.
  • Gebėjimasi vertinti dizino sprendimus.
  • Gebėjimas savarankiškai dirbti ir priimti sprendimus.
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir valdyti didelės apimties projektus.
  • Geri anglų k. įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Darbą savo srities profesionalų komandoje.
  • Laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas.
  • Tarptautinės karjeros galimybes;
  • Privalumus perkant MAXIMA parduotuvėse.

„Maxima International Sourcing“ – naujai steigiama „Maxima Grupės“ įmonė, kuri užsiims privačių prekės ženklų vystymu ir didmeninės prekybos veikla, teiks centralizuoto tiekimo, pirkimo ir derybų paslaugas prekybos tinklams „Maxima“ (Baltijos šalyse), „Stokrotka“ (Lenkijoje) bei „T-Market“ (Bulgarijoje).
Informacija apie UAB „Maxima International Sourcing“
2318 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
175
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1228 €
25% uždirba 1228-1618 €
25% uždirba 1618-2557 €
25% uždirba nuo 2557 €
Vadovas: Tomas Palevičius