MV GROUP

PREKIŲ ŽENKLŲ GRUPĖS VADOVAS (-Ė) VILNIUJE

2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - MV GROUP

Darbo pobūdis:

Būsite atsakingas (-a) už priskirtų prekių ženklų kūrimo, įvedimo į rinką, vystymo ir valdymo procesus.
Pagrindinės užduotys:
  • Prekių ženklų ilgalaikių vystymo strategijų rengimas ir įgyvendinimas;
  • Prekių ženklų komunikacijos strategijos rengimas, metinių veiksmų planų sudarymas ir įgyvendinimo kontrolė;
  • Naujų produktų, prekių ženklų kūrimas, įvedimas į rinką ir vystymas užsienio šalyse;
  • Bendradarbiavimas su reklamos kūrimo, komunikacijos, media planavimo agentūromis;
  • Prekių ženklų rinkodaros biudžeto planavimas ir efektyvus valdymas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas rinkodaros, vadybos srityje;
  • 3-5 metų patirtis rinkodaros projektų valdymo, prekės ženklų kūrimo, įvedimo į rinką ir valdymo srityse;
  • Geri projektų valdymo, laiko planavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Asmeninės savybės: organizaciniai gebėjimai, kūrybiškumas, analitiškumas, strateginis mąstymas, iniciatyvumas.

Mes Jums siūlome:

  • Galimybes tobulėti rinkodaros srityje, dirbant su žinomais prekių ženklais;
  • Karjeros perspektyvas vienoje didžiausių įmonių grupių Baltijos šalyse;
  • Dinamišką darbą profesionalų komandoje MV GROUP.

Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus, sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui AB „MV GROUP Production“, buveinės adresas Aukštaičių g. 7, Vilnius, tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiame asmens duomenų privatumo politikoje, kurią rasite mūsų interneto svetainėje.

Atlyginimas

2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Skelbime nurodytas bazinis atlygis yra orientacinis, atlygio dydis priklauso nuo kandidato turimos patirties ir kompetencijų lygio.
MV GROUP

MV GROUP

UAB „MV GROUP Logistics“ (ankstesnis pavadinimas UAB „TROMINA")

KOMPLEKSINĖS 3PL PASLAUGOS VERSLUI.
Savo klientams teikiame sandėliavimo, akcizinio sandėlio, prekių paruošimo, pristatymo, distribucijos ir transportavimo paslaugas. Mūsų veiklos teritorija apima visą Lietuvą.