UAB „EUGESTA“

Prekių ženklų vadybininkas (-ė) (BRAND MANAGER)

Nuo 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „EUGESTA“

Darbo pobūdis:

  • analizuoti rinką, plėtoti priskirtą prekių ženklų kategoriją ir formuoti jos strategiją;
  • formuoti asortimentą ir kainodarą;
  • adaptuoti atskirų prekių ženklų rinkodaros strategiją ir įgyvendinti rinkodaros planus;
  • siekti kategorijos tikslų bendradarbiaujant su prekių ženklų gamintojais ir pardavimų komanda;

Reikalavimai:

  • aukštasis išsilavinimas rikodaros ar vadybos srityse;
  • ne mažiau nei 2 m. darbo patirtis rinkodaros ir/ar produktų valdymo srityje;
  • organizaciniai gebėjimai;
  • strateginis ir analitinis mąstymas;
  • patirtis dirbant su reklamos, žiniasklaidos planavimo agentūromis;
  • geros anglų kalbos žinios (raštu, žodžiu);
  • darbo kompiuteriu (ypatingai Excel, PowerPoint) įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome:

  • dirbti su garsiais FMCG prekių ženklais;
  • įgyti tarptautinės patirties ir mokytis iš garsiausių FMCG sektoriaus gamintojų;
  • tobulėjimo galimybes;
  • profesionalią komandą ir draugišką kolektyvą;
  • automobilį.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Eugesta yra viena didžiausių Baltijos šalių greito apyvartumo prekių (FMCG) platinimo įmonių. Esame atsakingi už rinkoje pirmaujančių plačiai žinomų prekių ženklų, tokių kaip “Raffaello”, “Nutella”, “Kinder”, “Tic Tac”, “Actimel”, “Activia”, “Danonki”, “Corny”, “Neutral” ir kt., pardavimus bei vystymą. Įmonių grupė vykdo veikla Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje ir joje dirba daugiau negu 900 darbuotojų.
Manome, kad geras verslas turi būti socialiai atsakingas. “Mums rūpi” – šūkis, geriausiai atspindintis mūsų komandos žinių, įgūdžių ir asmeninių savybių visumą, kuria kasdien vadovaujamės bendraudami su klientais, partneriais ir įmonės viduje.
Susipažink su mumis:
informacija apie UAB „EUGESTA“
2623 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
408
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1795 €
25% uždirba 1795-2095 €
25% uždirba 2095-2464 €
25% uždirba nuo 2464 €