Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Rigeto Studija“

PREKIŲ ŽENKLŲ VADYBININKAS (-ĖS)

1500-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - MB „Rigeto Studija“

Darbo pobūdis

Šią poziciją užimantis darbuotojas(-a):

  • Dirbtų drauge su marketingo strategijos kūrėju bei užsakymus aptarnaujančiu administratoriumi;
  • Būtų atsakingas už marketingo strategijos įgyvendinimą;
  • Atliktų klientų poreikių analizės, klientų paieškos bei pardavimo jiems, prekių ženklų tinkamo pozicionavimo, marketingo veiklų efektyvumo analizės bei salono komunikacijos socialiniuose tinkluose tvarkymo darbus.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas bet kurioje marketingo srityje (pardavimų ar komunikacijos sritys būtų privalumas);
  • Gebėjimas profesionaliai bendrauti įvairiose medijose;
  • Anglų kalbos žinios (italų kalbos žinios būtų privalumas);
  • Pardavimų patirtis (būtų privalumas);
  • Domėjimasis dizainu, ypač interjero dizainu (būtų privalumas).

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

"Interjero akcentai" yra išskirtinai prabangių interjero baldų bei aksesuarų salonas, rinkoje veikiantis nuo 2012 metų. Mes dirbame su atidžiai atrinktų (daugiausia itališkų) prekinių ženklų portfeliu. Salonas aptarnauja du rinkos segmentus: profesionalius architektus-interjero dizainerius, bei savarankiškai interjerus kuriančius žmones.
informacija apie MB „Rigeto Studija“
2
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.