Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Todesa“

Prekyba, administravimas.

800-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Todesa“

Darbo pobūdis

"GPS meistras" parduotuvė ieško pardavėjo - prekybos vadybininko arba administratoriaus (-ės).

  • Klientų aptarnavimas
  • El.parduotuvės administravimas
  • Pirminiai apskaitos darbai (kasa, saskaitos, lizingas ir panašiai)

Darbų įvairovės apimtis ir savęs realizavimas gali būti įvairesnis, atsižvelgiant į Jūsų turimą patirtį ir gebėjimus, tad įdomios įvairios kandidatūros.

Darbas I-V: 9-18val.
VI: 10-15val pagal grafiką.

Reikalavimai darbuotojui

Susipažinimas su mūsų veikla ir prekių grupėmis, kuri (kurios) Jus domintų ir būtų Jums patiems įdomios. Visa kita su laiku išmokstama.

Mes jums siūlome

Ilgalaikis darbas susijęs su elektronika.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
Tikslesnis atlygis aptariamas individualiai. Bandomasis laikotarpis iki 2-4 savaičių.

Mažmeninė prekyba el.įranga: Apsaugos video kameros, navigacijos, radarų detektoriai, alkotesteriai ir t.t. Konsultacijos. Servisas. Aptarnavimas.
informacija apie UAB „Todesa“
1162 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.