Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
iLotus UAB
More about company »

Prekybos Atstovas

500-2000 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose - iLotus UAB

Darbo pobūdis

Ką daro pardavimo atstovas:
aktyviai ieško verslo klientų
eina į statybvietes tartis su projekto vadovais, genrangovais ir subrangovais
sudaro statybinių medžiagų tiekimo sutartį, užmezga ilgalaikes partnerystes ryšius

Reikalavimai

Jūs turite asmeninį automobilį
Jūs žinote pramonės rinką ir turite savo aktyvų kontaktų bazę.
Turite pardavimo patirties
Jūs aktyvus, bendraujantis, mokate įtikinti, tinkamai pristatyti prekes
Gebate tikslingai panaudoti verslo bendravimo ir susirašinėjimo įgūdžius

Mes jums siūlome

Mokymo programą apie produktus
Laisvą darbo grafiką.
Atlyginimas: bazinė dalis ir premijos

Atlyginimas

500-2000 €/mėn. į rankas
iLotus UAB

iLotus UAB

Mūsų įmonė daugiau kaip 25 metus statybų rinkoje siūlo daugiasluoksnes plokštes. Pagrindinis mūsų įmonės biuras yra Rygoje. Bendrovė veikia Baltijos ir Skandinavijos rinkose.
Padedame, kad kiekvienas klientas būtų
patenkintas pasirinkta medžiaga ir jos kokybe. Mums svarbu, kad siūloma produkcija būtų ilgaamžė. Klientas yra mūsų partneris, su kuriuo esame suinteresuoti bendradarbiauti ilgą laiką.