Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AB „Volfas Engelman“

Prekybos atstovas Klaipėdos- Šiaulių regione

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - AB „Volfas Engelman“

Darbo pobūdis

  • Įmonės produkcijos pardavimai regiono klientams;
  • Priskirto regiono vystymas, gerinant užimamas pozicijas ir didinant pardavimus;
  • Nuolatinis klientų lankymas, naujienų pristatymas, lojalumo ugdymas, prekių priežiūra parduotuvėse;
  • Užsakymų derinimas, jų vykdymo ir klientų kreditų kontrolė;
  • Iškylančių problemų sprendimas;
  • Planų vykdymas ir ataskaitų teikimas vadovui;
  • Tikslinės rinkos analizė, pasiūlymų teikimas, jų įgyvendinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas vadybos, ekonomikos srityje;
  • Patirtis prekyboje, aktyviuose pardavimuose (FMCG sektoriuje greito apyvartumo prekės);
  • Geri derybų įgūdžiai;
  • Aktyvumas, greita orientacija;
  • Sąžiningumas, komunikabilumas, atsakingumas, iniciatyvumas;
  • Orientacija į tikslą ir noras mokytis ir tobulėti;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, puikūs vairavimo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas ir vidinė motyvacija dirbti savarankiškai.

Įmonė siūlo

  • Darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Darbą darniame kolektyve;
  • Tobulėjimo galimybes bei partnerišką požiūrį į darbuotoją.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Esame Volfas Engelman - tarptautinis alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gamintojas, viena seniausių Kauno, o kartu ir visos Lietuvos bendrovių. Mūsų sėkmės receptas? Gebėjimas tradicijas derinti su moderniomis technologijomis, šiuolaikiškas požiūris į verslą ir bendradarbystės kūrimas su miestu ir šalimi.
informacija apie AB „Volfas Engelman“
2993 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
295
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2230 €
25% uždirba 2230-2579 €
25% uždirba 2579-3338 €
25% uždirba nuo 3338 €