Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KILMINĖ“
More about company »

Prekybos centro administratorius (-ė)

Kaunas - UAB „KILMINĖ“

Darbo pobūdis

Mes tau patikėsime:
koordinuoti prekybos centrų veiklą ;
organizuoti ir koordinuoti darbuotojų darbą;
koordinuoti naujų darbuotojų mokymus darbo vietose;
aktyviai teikti pasiūlymus ir efektyvinti esamus procesus;
bendradarbiauti su kitais skyriais.

Reikalavimai

Jeigu tu:
turi darbo patirties mažmeninėje prekyboje ir esi orientuotas į tikslų pasiekimą;
turi gerus vadovavimo įgūdžius;
esi savarankiškas ir puikiai sugebi planuoti darbus;
gebi dirbti esant stresinėms situacijoms ir išlieki jose ramus;
gebi bendradarbiauti ir dirbti komandoje;
turi vairuotojo pažymėjimą ir gali naudoti automobilį įmonės veikloje;
Tuomet mes ieškome Tavęs!

Mes jums siūlome

atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje;
darbo laikas nuo 8.00 iki 17.00 val.
darbo užmokesčio priedą priklausantį nuo darbo rezultatų.

Kita informacija:
Dėkojame už dalyvavimą. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "KILMINĖ"

„Express Market“ – sėkmingai Vilniaus ir Kauno regionuose veikiantis prekybos centrų tinklas, kurio pagrindinė veikla - mažmeninė prekyba maisto produktais ir plataus vartojimo prekėmis.

Telefonas pasiteiravimui: Viktorija