Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Newsec advisers LT"
More about company »

Prekybos centro info - administratorius (-ė) (0,75 etato)

Vilnius - UAB "Newsec advisers LT"

Darbo pobūdis

  • Kultūringai aptarnauti ir konsultuoti klientus
  • Teikti informaciją prekybos centro lankytojams apie teikiamas paslaugas, vykstančias akcijas
  • Priimti ir suteikti informaciją telefonu
  • Tvarkyti gaunamą ir siunčiamą korespondenciją
  • Stebėti, ar nuomininkai laikosi prekybos centro vidaus taisyklių, fiksuoti pažeidimus ir apie juos informuoti prekybos centro valdytoją ir administratorę
  • Laiku pateikti informaciją nuomininkams apie prekybos centro darbo laiką, pranešimus, įspėjimus, akcijas ir pan.
  • Dirbti su kasos aparatu

Reikalavimai

  • Komunikabilumas, iniciatyvumas, sąžiningumas, atsakingumas
  • Gebėjimas dirbti komandoje
  • Aptarnavimo etiketo laikymasis
  • Klientų aptarnavimo patirtis
  • Papildomos užsienio kalbos žinios - privalumas

Mes jums siūlome

  • Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą, motyvacinius priedus
  • Profesionalią kolegų komandą
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes

Tarptautinės įmonių grupės „Newsec“ veikla apima visas nekilnojamojo turto paslaugų sritis, o jos kompetencija pasitiki stambiausios nekilnojamojo turto kompanijos, investiciniai fondai, privatūs investuotojai bei komercinio turto nuomininkai. „Newsec“ buvo įkurta 1994 metais Švedijoje ir šiuo metu vienija 7 rinkas Skandinavijos ir Baltijos šalyse, kuriose dirba daugiau nei 1 700 darbuotojų.
Informacija apie UAB "Newsec advisers LT"
1777 €
Vid. atlyginimas bruto
(99% didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Eglė Povilėnienė