Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SINVEST FASHION“

Prekybos departamento vadovo pavaduotoja (-as)

700-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „SINVEST FASHION“

Darbo pobūdis

"PREMIUM“ mados prekių prekybos įmonė plečia vadovaujančią komandą Kaune.
Jeigu jus domina mados pasaulis, greitai mokotės ir nebijote iššūkių bei aukšto atsakomybės lygio, kviečiame jus prisijungti prie mūsų komandos.
Jeigu jus tai sudomino, laukiančios atsakomybės būtų:
  • Rinkos tendencijų sekimas bei konkurencinės aplinkos analizė
  • Prekių pardavimų analizė bei patrauklių prekių užsakymų vykdymas
  • Santykių su tiekimo partneriais palaikymas bei derėjimasis
  • Parduotuvių priežiūra ir darbuotojų mokymas.

Reikalavimai darbuotojui

· Bent 2-3 metai patirties mados prekių versle
· Bakalauro diplomas vadybos/marketingo/matematikos/finansų/informatikos/mados ar panašiose srityse
· Puikios anglų kalbos žinios (rusų arba kitos kalbos žinojimas būtų privalumas)
· Patirtį dirbant su Microsoft Excel bei Word (kitos duomenų analizės programos būtų privalumas)
· Stiprus analitinis mąstymas bei duomenų analizės įgūdžiai
· Nebijoti jokių darbų, kuriuos reikia atlikti, kad pasiektumėte laukiamą rezultatą.

Įmonė siūlo

· Darbą su garsiais mados prekių ženklais
· Dinamiška darbo atmosfera su palaikančiais bendradarbiais
· Galimybę tobulėti bei rodyti iniciatyvą
· Konkurencingą atlyginimą tarp 700 - 800EUR į rankas plius priedus už pasiektus rezultatus.

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas

Tinklinė kompanija, prekiaujanti gerai žinomais prekiniais ženklais ieško naujo komandos nario.