Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

PREKYBOS-GAMYBOS KOORDINATORIUS (-Ė)

1200-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB Emplonet

DARBO POBŪDIS:

  • Darbas su užsakymų gamybos planavimo bei pirkimų programomis;
  • Komercinės, techninės bei logistikos informacijos srautų įmonėje koordinavimas ir analizė;
  • Informacijos valdymas remiant tvarų gamybos, logistikos ir apskaitos skyrių veiklą;
  • Gerų santykių su klientais/tiekėjais palaikymas;
  • Projektų valdymas;
  • Dalyvavimas tarptautinėse darbo grupėse.

REIKALAVIMAI:

  • Patirtis klientų aptarnavime B2B, B2C sektoriuose;
  • Analitinis ir loginis mąstymas;
  • Geri darbo kompiuteriu, arbo MS Excel programa įgūdžiai;
  • Organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • Vidinis aukštas klientų aptarnavimo standartas;
  • Taisyklinga lietuvių kalba (žodžiu ir raštu);
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina techninėje srityje);
  • Lankstumas, persiorientavimas dažnai besikeičiant darbo sąlygoms;
  • Gebėjimas valdyti kelis projektus/procesus vienu metu;
  • Užsienio kalbos išmanymas (B1-B2 lygiu) – rusų ir anglų kalba.

MES GALIME PASIŪLYTI:

  • Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą;
  • Draugiškus, šiuolaikiškus ir palaikančius kolegas;
  • Nuolatines asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris.

Emplonet teikia aukščiausios kokybės personalo atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.