Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Audrineta“

Prekybos salono vadovas (-ė) Klaipėdoje

Klaipėda - UAB „Audrineta“

Darbo pobūdis

Salono vadovas turėtų dirbti su klientais, didinti parduotuvės pelningumą per komandos pardavimus ir asmeninį pavyzdį.
Kokybiškas parduotuvės klientų aptarnavimas ir išsamus konsultavimas;
Komandos formavimas: darbuotojų ugdymas, motyvavimas ir geros atmosferos kolektyve kūrimas;
Tikslų darbuotojams nustatymas, jų darbo planavimas ir vykdymo kontrolė;
Nustatytų įmonės planų siekimas ir vykdymas;
Produktų kokybės, tinkamo prekių pateikimo, patrauklaus parduotuvės vaizdo užtikrinimas;
Klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas;
Atsakomybė už inventorizacijų atlikimą;
Atsakomybė už parduotuvės veiklos rodiklius;
Dokumentų, susijusių su padalinio veikla, tvarkymas.

Reikalavimai

Ne mažesnė nei 2 m. vadovaujamo darbo patirtis mažmeninės prekybos sektoriuje (kosmetika, parfumerija, interjero dekoro prekės – privalumas);
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Gebėjimas sekti ir užtikrinti mažmeninės prekybos rodiklius;
Puikūs personalo valdymo įgūdžiai: gebėjimas atsirinkti darbuotojus, juos ugdyti ir burti komandą, iškelti darbuotojams individualius ir komandinius tikslus;
Sugebėjimas įkvėpti ir motyvuoti kitus siekti puikių rezultatų;
Puikūs lyderystės įgūdžiai ir verslumas;
Gebėjimas dirbti komandoje, deleguoti užduotis, motyvuoti;
Atsakingumas, sąžiningumas, savarankiškumas, komunikabilumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą jaunatviškoje, augančioje įmonėje;
Galimybes tobulėti;
Privilegiją išbandyti įmonės parduodamus produktus, puikias sąlygas juos įsigyti;
Draugišką, palaikančią ir įkvepiančią komandą.
Atlyginimas
800-1000 €/mėn. „į rankas“ + priedai nuo pasiektų rezultatų

Lietuviško kapitalo įmonių grupė UAB KRISPO ir UAB AUDRINETA – tai verslas, atspindintis šeimos vertybes. Tai kūrybingi, išskirtiniu mąstymu ir kompetencija pasižymintys specialistai, kuriuos pelnytai galima vadinti savo srities žinovais.
UAB KRISPO klientams pateikiame tik aukštos kokybės kvapus namams, žvakes ir kūno priežiūros priemones iš Prancūzijos, Ispanijos, Italijos. Dirbame su tokiais prekiniais ženklais kaip „Locherber Milano“, „Culti Milano“, „Cereria Molla 1819“, „Antoine Parfums“, „Parco 1923“, „Officina delle Essenze“, „Compagnie de Provence“.
„Audrinetos“ dizaineriai ir siuvėjai kuria interjero tekstilės gaminius ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje - Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Belgijoje, Rusijos Federacijoje, Jungtinių Arabų Emyratuose, Latvijoje bei Kazachstane.
Prie savo įmonių grupės profesionalų komandos kviečiame prisijungti Prekybos salono vadovą (-ę) Klaipėdoje, kuris būtų pasirengęs naujiems darbo iššūkiams naujai atidaromame salone.
informacija apie UAB „Audrineta“
1435 €
Vid. atlyginimas bruto
35
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 970 €
25% uždirba 970-1278 €
25% uždirba 1278-1580 €
25% uždirba nuo 1580 €