No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Ekoroma“

Prekybos vadovas (-ė)

2455-4133 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Mažeikiai - UAB „Ekoroma“

Darbo pobūdis

  • Įmonės pardavimo kanalų prekybos procesų valdymas;
  • Pardavimo strategijos kūrimas bei tikslų įgyvendinimo užtikrinimas;
  • Pardavimo kanalų rodiklių analizė, veiklos ataskaitų rengimas;
  • Komandos formavimas, valdymas ir motyvacinės sistemos tobulinimas;
  • Tikslų darbuotojams kėlimas, priemonių tikslams pasiekti formavimas bei ilgalaikis rezultatų planavimas;
  • Klientų aptarnavimo standarto diegimas ir jo laikymosi kontrolės vykdymas;
  • Naujų prekybos vietų plėtra nuo atidarymo iki sėkmingos veiklos užtikrinimo;
  • Naujų produktų paieškos ir įvedimo į rinką koordinavimas;
  • Konkurencinės aplinkos analizė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (vadybos, ekonomikos srityse - privalumas);
  • Ne mažesnė nei 2 m. vadovaujamo darbo patirtis prekybos sektoriuje;
  • Anglų, rusų kalbos žinios - privalumas.
  • Strateginis mąstymas, stipri orientacija į rezultatą;
  • Lyderio savybės ir gebėjimas suburti komandos narius efektyviai veiklai;
  • Komandos valdymo patirtis: gebėjimas formuoti tikslus, rasti geriausias priemones, nustatyti KPI, skatinti motyvaciją;
  • Gebėjimas valdyti pokyčius.
  • Galimybė vykti į komandiruotes (pagal poreikį).

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

2455-4133 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu atsižvelgiant į kandidato patirtį, įgūdžius ir kompetencijas.

Keturiolika metų sėkmingai savo veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Specializuojamės miego prekių: ortopedinių čiužinių, pagalvių, patalynės bei sveikatos, buities prekių mažmeninės bei didmeninės prekybos srityje. Taip pat prekiaujame CROCS bei kita ortopedine avalyne. Šiuo metu Lietuvoje turime 8 parduotuves, Latvijoje 1 parduotuvę bei vykdome internetinę prekybą Baltijos šalyse. Jei norite kartu su mūsų įmone toliau augti ir tobulėti, mes Tavęs laukiame!
informacija apie UAB „Ekoroma“
1245 €
Vid. atlyginimas bruto
31
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.