Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Prekybos vadybininkas (B2B)

Klaipėda - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

  • Jis bus atsakingas už darbą su esamais klientais ir naujų klientų paiešką B2B segmente (verslo bei viešajame sektoriuje);
  • Ilgalaikių santykių vystymą su esamais klientais; komercinių pasiūlymų, sutarčių rengimą, vykdomų projektų koordinavimą;
  • Kompetentingą ir operatyvų iškilusių problemų sprendimą;
  • Klientų poreikių analizę ir kt.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina vadybos, ekonomikos srityse);
  • Panašaus darbo patirtis prekybos, verslo administravimo ar klientų aptarnavimo bei pardavimų vystymo B2B srityje;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Aktyvumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, derybiniai įgūdžiai;
  • Rezultato siekimas, savarankiškumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą, puikias darbo sąlygas, konkurencingą atlygį, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes šiuolaikiškoje lyderiaujančioje kompanijoje, visas darbo priemones.

Mūsų klientei – vienai didžiausių kavos paslaugų bei pardavimų automatus biurams / verslui ir viešajam sektoriui teikiančių įmonių Lietuvoje, taip pat dirbančiai su Horeca segmentu, vykdančiai profesionalių kavos aparatų pardavimus bei užtikrinanti jų techninę priežiūrą, aptarnavimą, šiuo metu dirbti Klaipėdoje reikalingas Prekybos vadybininkas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: + 370 (37) 32 0501.
Kontaktinis asmuo: Miglė.