Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PLASTENA"
More about company »

PREKYBOS VADYBININKO ASISTENTAS (-Ė)

500–800 Eur
Kaunas - UAB "PLASTENA"

Darbo aprašymas

Jau trečią dešimtmetį sėkmingai dirbanti kompanija ieško entuziastingų narių į savo komandą darbui Garliavoje.
Ieškome ne vienadienių narių, o asmenybių - norinčių augti tobulėti kartu su kompanija – tapti pilnaverčiais kompanijos nariais.
Šiuo metu įmonei reikalingas vadybininko-asistentas, norintis tobulėti reklaminių gaminių bei reklaminių plastikų srityje.

Nesvarbu kokioje pardavimų srityje teko įgyti patirties - prioritetas teikiamas pardavimų vadybininkui būtinoms savybėms: komunikabilumui, loginiam mąstymui, iniciatyvumui, pareigingumui, vidinei motyvacijai, psichologijos išmanymui, laiko planavimo įgūdžiams, rezultato siekimui.

Darbo aprašymas:
  • Nuolatinė pagalba pardavimų vadybininkui, grupės vadovui;
  • Darbas su įmonės klientais;
  • Užsakymų valdymas, vykdymo koordinavimas;
  • Įmonės produktų pardavimas;
  • Klientų konsultacija ir aptarnavimas;
  • Pardavimų rezultatų analizė;

Reikalavimai

  • Puikios anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
  • Rusų kalbos žinios – didelis privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, komunikabilumas, atidumas, greita orientacija;
  • Sugebėjimas dirbti komandoje;

Mes jums siūlome

  • Motyvuojantį, laiku mokamą ir nuo rezultatų priklausantį atlygį;
  • Galimybę tapti puikiu vadybininku;
  • Pradinius apmokymus bei tęstinius mokymus;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Karjeros galimybes;
  • Įdomų darbą patikimoje kompanijoje;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Darbą draugiškame kolektyve.

Kita info:
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Gyvenimo aprašymus siųsti su prierašu: ASISTENTAS

Atlyginimas

500–800 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB "Plastena" – techninių medžiagų tiekimo, detalių gamybos ir paslaugų įmonė. Kompanijos patikimumą ir profesionalumą atspindi jau trečią dešimtmetį siejanti veikla su Baltijos šalių gamybos, statybos ir reklamos įmonėmis.

Didžiausias UAB "Plastena" turtas – techniškai stiprus, profesionalus ir motyvuotas darbuotojų kolektyvas.
Įmonėje vid. atlyginimas 668€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)