Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PGS group"
More about company »

PREMIUM KLASĖS TAKSI VAIRUOTOJAS

650–800 Eur
Vilnius - UAB "PGS group"

Darbo pobūdis:

  • keleivių iš įvairiausių pasaulio kraštų pervežimas Vilniaus mieste;
  • asmeninis keleivių pasitikimas oro uoste;
  • verslo klientų aptarnavimas.

Reikalavimai:

STANDARTUI:
  • „B“ kategorijos vairuotojo pažymėjimas, vairavimo stažas – nuo 3 metų;
  • daugiau nei gera orientacija Vilniaus mieste;
  • privaloma taisyklinga lietuvių kalba ir bendri komunikacijos įgūdžiai;
  • kompiuterinio raštingumo pagrindai (išmanieji įrenginiai);
  • sąžiningumas, savarankiškumas ir atsakingumas.

AMBICINGIEMS:
  • aukščiausio lygio įmonės reprezentavimas;
  • puikūs svetingumo įgūdžiai;
  • rusų ir/arba anglų kalba.

Mes jums siūlome:

  • 24/7 nuolatinį užsakymų srautą – virš 600 verslo klientų;
  • lankstų darbo grafiką;
  • įmonės automobilį, planšetę, kitą darbui reikalinga įranga;
  • profesionalią komandą;
  • šiuolaikiškas motyvacines sistemas.

Atlyginimas

650–800 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Keleivių pervežimo paslaugos Vilniuje ir Kaune 24/7.
Įmonėje vid. atlyginimas 722€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)