Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ZBIGA“

PRETENZIJŲ VALDYMO VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ZBIGA“

Darbo pobūdis

Ieškome atsakingo žmogaus - norinčio sužinoti, augti ir tobulėti kartu su kompanija, kuri (-s) išmoktų ir išmanytų savo darbo specifiką.
Neabejoji, jog tavo žinios bei patirtis pravers įveikti neeilinius iššūkius, įgyvendinti idėjas ir aktyviai siekti geriausių rezultatų?
Kandidatuok - suteiksime Tau galimybę tapti mūsų veržlios komandos nariu.

DARBO POBŪDIS:
Klientų paklausimų koordinavimas;
Pretenzijų dėl brokuotų prekių nagrinėjimas, dokumentų tvarkymas;
Klientų aptarnavimas kokybės klausimais;
Garantinių įvykių administravimas ir analizė;
Vartotojų teisių žinios;
Informacijos teikimas ir bendravimas su klientais telefonu;
Ataskaitų teikimas.

Darbo vieta: Riešė, Vilniaus r. sav.

Reikalavimai

Darbo patirtis pretenzijų ir produkto kokybės valdyme;
Patirtis darbo su kokybės užtikrinimu ir kontrole baldų gamybos pramonėje (privalumas);
Puikūs konfliktinių situacijų valdymo ir bendravimo įgūdžiai;
Gebėjimas analizuoti, argumentuoti, savarankiškai priimti sprendimus;
Duomenų susisteminimas, informacijos srautų paskirstymas;
Pozityvumas, komunikabilumas, bendradarbiavimas siekiant įmonės tikslų;
Atsakingumas, iniciatyvumas, organizuotumas.

Mes jums siūlome

Patrauklią darbo vietą ir draugišką atmosferą jaunatviškoje komandoje.
Vertingą darbo patirtį didelėje, stabilioje, lietuviško kapitalo įmonėje.
Geras darbo sąlygas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Galimybę savo indėliu prisidėti prie veržlaus verslo vystymo ir įmonės auginimo;
Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Darbą pilnu etatu nuo 7:45 iki 16:45 val. (5 d.d./sav.);

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Atlyginimas derinamas pokalbio metu pagal turimas kandidato kompetencijas.
UAB „ZBIGA“

UAB „ZBIGA“

Jau daugiau nei 20 metų projektuojame, gaminame ir parduodame minkštuosius svetainės ir miegamojo baldus.
Kokybiški ir patogūs Lietuviški Magrės Baldai Jūsų Šeimai!
Prabanga Verta Jūsų.
informacija apie UAB „ZBIGA“
1560 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
218
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1305 €
25% uždirba 1305-1477 €
25% uždirba 1477-1685 €
25% uždirba nuo 1685 €