Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Axioma įmonių grupė
More about company »

Prietaisininkas

Mažeikiai, Kuršėnai, Telšiai - Axioma įmonių grupė

Darbo pobūdis:

  • Techninė įrangos priežiūra;
  • Įrangos kalibravimas ir funkcionavimo testavimas;
  • Analizatorių įrangos smulkių defektų ir gedimų šalinimas.

Reikalavimai kandidatui:

  • Profesinis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas (elektra ar automatika);
  • Patirtis automatikos ar elektros srityje – privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Įmonė siūlo:

  • Stabilų darbą ilgalaikę inžinerinę patirtį turinčioje kompanijoje;
  • Geras darbo sąlygas ir visas rezultatyviam darbui reikalingas priemones;
  • Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

UAB „Axioma servisas“ – AXIOMA grupės įmonė – teikia pramonės įmonių įrenginių aptarnavimo ir priežiūros paslaugas, siūlo procesų automatizavimo ir modernizavimo sprendimus, kuria informacinių technologijų produktus ir sprendimus įmonių procesų efektyvumui didinti, duomenų surinkimui ir apskaitai. Bendrovėje susibūrusi 240 inžinierių komanda, pasiruošusi operatyviai suteikti įrenginių atnaujinimo, remonto bei techninės priežiūros paslaugas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę visose Baltijos šalyse.