Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Viltechmeda“

JAUN. PRIETAISŲ SURINKĖJA (-AS)

1256 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Приймаємо українців Inclusive for people with disabilities
Vilnius - UAB „Viltechmeda“

Trumpas darbo aprašymas:

Medicinos prietaisų surinkimas pagal techninę dokumentaciją.

Reikalavimai:

  • Atidumas detalėms, kruopštumas;
  • Litavimo patirtis (privalumas);
  • Anglų kalbos pagrindai (skaitymas, teksto suvokimas);
  • Darbo kompiuteriu pagrindai;
  • Profesinis aukštesnysis išsilavinimas būtų privalumas.

  • Darbuotojų mokymus (apmokome atlikti ir įsisavinti operacijas);
  • Galimybę dirbti modernioje aukštųjų technologijų kompanijoje;
  • Kompaniją, kuri vadovaujasi LEAN mąstysena;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • 22 d. kasmetinių atostogų dienas;
  • Darbą darbo dienomis dieninėje pamainoje 7:00 val.-16:00 val. penktadieniais 7:00-14:10 val.;
  • Organizuojame komandos išvykas, renginius darbuotojams ir įmonės šventes;
  • Vaišiname kava/arbata, vaisiais;
  • Už viršvalandinį darbą apmokame 2 tarifu; Dirbant viršvalandinį darbą nedarbo dienomis vaišiname pietumis;
  • Kompensuojame darbuotojų skiepus;
  • Darbuotojams gyvenantiems toliau nei 20 km atstumu nuo darbo vietos dalinai kompensuojamos kuro išlaidos;
  • Skatiname vidinę karjerą, 30 proc. mūsų darbuotojų buvo paaukštinti pareigose.

Atlyginimas

1256 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB “VILTECHMEDA”, pasaulinės Moog Inc. grupės narė - nuo 1993 metų kurianti ir gaminanti medicinos prietaisus - infuzinius švirkštinius siurblius, tiekianti savo gaminius Lietuvos gydymo įstaigoms, bei eksportuojanti į daugiau kaip 80 pasaulio šalių.
informacija apie UAB „Viltechmeda“
144
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.