Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Viltechmeda"
More about company »

Prietaisų surinkėjas (-a)

Vilnius - UAB "Viltechmeda"

Darbo pobūdis

Įmonės gaminamų elektromechaninių gaminių surinkimas ir derinimas, atsarginių dalių keitimas.

Reikalavimai

  • Profesinis aukštesnysis išsilavinimas;
  • Mokėjimas dirbti kompiuteriu;
  • Anglų kalbos pagrindai (skaityti ir suprasti);
  • Atsakingumas, atidumas, kruopštumas, noras ir sugebėjimas dirbti pagal instrukcijas;
  • Iniciatyvumas teikti pasiūlymus veiklos gerinimui.

Mes jums siūlome

  • Darbuotojų mokymus (apmokome atlikti ir įsisavinti operacijas);
  • Galimybę dirbti modernioje aukštųjų technologijų kompanijoje, kur yra sveikintinos naujovės, iniciatyva ir žingeidumas;
  • Draugišką kolektyvą ir geras darbo sąlygas;
  • Stabilų, laiku mokamą atlyginimą;
  • Kompaniją, kuri vadovaujasi LEAN mąstysena.

Numatomas pamaininis darbas - dieninėje ir vakarinėje pamainoje.

UAB “VILTECHMEDA”, pasaulinės Moog Inc. grupės narė - nuo 1993 metų kurianti ir gaminanti medicinos prietaisus - infuzinius švirkštinius siurblius, tiekianti savo gaminius Lietuvos gydymo įstaigoms, bei eksportuojanti į daugiau kaip 80 pasaulio šalių.
Įmonėje vid. atlyginimas 45% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)