UAB „DEPO DIY LT“

Prisijunk prie DEPO naujos Kauno parduotuvės (Taikos pr.141A) komandos PARDAVIMŲ SEKTORIAUS VADOVU (-E)

2300-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Kaišiadorys, Jonava - UAB „DEPO DIY LT“

Darbo pobūdis

Vadovauti, organizuoti ir užtikrinti pardavimo procesą parduotuvėje
Vadovauti ir kontroliuoti pardavimo sektoriaus personalą
Vertinti ir skatinti pardavimo sektoriaus personalo pasiekimus

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažiau nei 3 metų vadovavimo prekybos komandai patirtis
Gebėjimas vadovauti ir įkvėpti komandą siekti rezultatų
Gebėjimas efektyviai dirbti dinamiškoje aplinkoje, prisitaikyti prie permainų
Reiklumas sau ir pavaldiniams
Aukštasis išsilavinimas
Noras ir gebėjimas nuolat mokytis

Siūlome

Dinamišką ir įdomų darbą
Konkurencingą atlyginimą, augantį priklausomai nuo darbo rezultatų
Premijas už pasiektus rezultatus
Mokymus ir galimybę augti profesionaliai
Tarnybinį automobilį
Papildomą sveikatos draudimą

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Kreipkis!
Telefonu: Ateik į Kauno parduotuvę adresu Vakarinis aplinkkelis 8 ir Informacijos centre užpildyk paraišką
Pateik paraišką šioje interneto svetainėje
Siųsk savo CV el. paštu

Informuojame, kad per 2 savaites nuo paraiškos gavimo į darbo pokalbį kviesime tik tuos kandidatus, kurie pateks į antrąjį atrankos ratą.

Atlyginimas

2300-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

DEPO Namams Sodui Remontui

Mūsų parduotuvės mastai yra įkvepiantis iššūkis tikslingai dirbantiems ir profesionaliems žmonėms. Pasinaudok galimybe atskleisti savo gebėjimus!

Duomenų apsauga
Informuojame – Jūsų kreipimosi dokumentuose nurodyti asmens duomenys bus tvarkomi šios atrankos tikslais. Asmens duomenų tvarkymo pagrindas – Jūsų sutikimas, kurį išreiškiate nusiųsdami savo CV. Duomenų valdytojas yra SIA „DEPO DIY“ (reg. Nr. , buveinės adresas Noliktavu iela 7, Dreiliņi, Stopiņu nov., LV-2130, Latvija, el. p. adresas asmens duomenų apsaugos klausimais kuri yra darbdavio – UAB „DEPO DIY LT“ (kontaktinė informacija: Konstitucijos pr. 7, 09308 Vilnius, Vilniaus m. sav., Lietuva, el. pašto adresas asmens duomenų tvarkymo klausimais motininė įmonė. Išsamesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama interneto svetainės skyriuje Privatumo politika ir (arba) kiekvienos DEPO parduotuvės informacijos lentoje.
informacija apie UAB „DEPO DIY LT“
1718 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
1217
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1407 €
25% uždirba 1407-1623 €
25% uždirba 1623-1918 €
25% uždirba nuo 1918 €