Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Privačių klientų asistentas (-ė), Vilniuje

1200-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

„Citadele“ banko misija – modernizuoti bankininkystės sektorių ir suteikti daugiau galimybių žmonėms ir verslui visose Baltijos šalyse. Siekiame tapti šio regiono bankininkystės lyderiais. Greta klasikinių bankininkystės produktų „Citadele“ bankas savo klientams siūlo ir įvairias paslaugas, pagrįstas naujos kartos finansinėmis technologijomis, įskaitant modernią mobiliąją programėlę, bekontakčius ir momentinius mokėjimus.
Šiuo metu savo komandai ieškome Privačių klientų asistento, darbui su būsto kreditavimo produktais privatiems klientams.
Atsakomybės:
- Teikti klientams išsamias konsultacijas apie būsto kreditus,
- Atlikti kitas asmeninių bankininkų pavestas užduotis.
Reikalavimai:
- Puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas greitai įsisavinti žinias bei priimti sprendimus;
- Pozityvumas, iniciatyvumas, atvirumas naujovėms;
- Gebėjimas dirbti savarankiškai ir prisitaikyti prie dinamiškos aplinkos;
- Anglų kalbos žinios būtų privalumas.
Mes siūlome:
- Darbą įvairiapusiškai augančioje kompanijoje, profesionalioje, į rezultatą orientuotoje komandoje;
- Darbo užmokestį neatskaičius mokesčių nuo 1200 Eur iki 1400 Eur (konkretus darbo užmokestis pasirinktam kandidatui bus siūlomas atsižvelgiant į jo kompetenciją bei patirtį).

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Citadele“ siekia modernizuoti bankininkystės sektorių ir suteikti daugiau galimybių žmonėms ir verslui visose Baltijos šalyse.
informacija apie AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas
3165 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
223
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1800 €
25% uždirba 1800-2713 €
25% uždirba 2713-3800 €
25% uždirba nuo 3800 €