Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Kauno regiono kredito unija
More about company »

Privačių klientų paskolų vadybininkas (-ė) Kaune

Kaunas - Kauno regiono kredito unija

Darbo pobūdis

Klientų finansinių poreikių ir galimybių analizė, konsultavimas;
Kredito rizikos vertinimas ir kreditavimo pasiūlymų pateikimas;
Kredito unijos atstovavimas pasirašant paskolos sutartis (taip pat ir notariniuose sandoriuose);
Paskolų administravimas ir santykių su esamais klientais palaikymas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Ne mažesnė nei dvejų metų patirtis fizinių asmenų kreditavimo srityje;
Atsakingo skolinimo nuostatų ir kitų susijusių teisės aktų išmanymas;
Geras išorinių registrų (SODRA; PRDB; Creditinfo, NTR) duomenų supratimas;
Puikūs bendravimo (raštu ir žodžiu) ir reprezentaciniai gebėjimai;
Puikūs analitiniai gebėjimai.

Mes jums siūlome

Rinkos sąlygas atitinkantį darbo užmokestį bei visas socialines garantijas;
Realias galimybes užsidirbti papildomai;
Draugišką, profesionalią ir vieningą komandą;
Patogią ir jaukią darbo vietą Kauno centre (Maironio g.);
Progresyvius IT sprendimus, padėsiančius dirbti efektyviai;
Kvalifikacijos kėlimo ir karjeros galimybes.

Lietuvos centrinei kredito unijų grupei priklausanti kredito unija.