Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Telia
More about company »

Privačių klientų vadybininkas (-ė) Klaipėdoje

Klaipėda - Telia

Mes Simona ir Skaistė Telia lojalumo komandų vadovės. Šiuo metu ieškome naujų kolegų, kurie sustiprintų mūsų komandas savo talentais. Jeigu aktyviai siekiate geriausių rezultatų, ieškote naujų iššūkių ir šiltas klientų aptarnavimas Jums yra gyvenimo būdas – pas mus jausitės kaip namie!

Tavo naujas iššūkis?

Po pradinių mokymų tau patikėsime atsakingą projektą, kurio metu tu padėsi esamiems Telia klientams pažinti išmanų technologijų pasaulį ir kursi geriausios kokybės aptarnavimo standartą.
Prisijungus prie Telia komandos dirbsi įmonėje, kuri savo veikloje vadovaujasi moderniausiais vadybos principais, vertina kiekvieno darbuotojo pasiekimus bei kompetenciją ir skatina visapusiško augimo galimybes.

Koks (-ia) esi Tu?

Būsi Telia balsas, todėl tikimės, kad esi dėmesingas klientų patarėjas (-a) ir vadovaujiesi požiūriu, kad klientas – svarbiausia. Mėgsti greitą darbo tempą ir lengvai įsisavini naują informaciją bei greitai mokaisi.

Tavo asmenybė:

o Esi orientuotas (-a) į klientą ir rezultatą;
o Esi iniciatyvus (-i) ir inovatyvus (-i), domiesi naujausiomis technologijomis;
o Gebi užtikrintai ir atidžiai atlikti tau paskirtas užduotis.

Tavo patirtis ir privalumai:

o Klientų aptarnavimo bei pardavimų srityse;
o Užsienių kalbų mokėjimas;
o Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas.

Susidomėjai?
Norėtum prisijungti prie Telia lojalumo komandos? Tuomet laukiame Tavo CV el. paštu ! Konfidencialumą garantuojame ir susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Prisijunk prie Telia!
Telia

Telia

„Telia Lietuva“ – visa ko tinklas, siūlantis telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas iš vienų rankų, siekiant kurti vertę klientams ir suteikti geresnę patirtį žmonėms, verslui ir visuomenei. Esame Švedijoje įsikūrusios „Telia Company“ šeimos dalis, kurios kultūra, orientacija į darbuotoją bei inovacijas lėmė aplinkinių įvertinimą „Telia Lietuva“ pripažįstant geidžiamiausiu 2017 m. Lietuvos darbdaviu. Grupės tikslas – būti integruotų technologinių sprendimų lydere Šiaurės ir Baltijos šalių regione.

Similar job ads: