Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Talent Lab

PRIVAČIŲ KLIENTŲ VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Talent Lab

Pagrindinės atsakomybės

  • Įmonės paslaugų/produktų (saulės elektrinės, saulės parkai, elektra) pristatymas.
  • Susidomėjusių klientų užklausų valdymas.
  • Aktyvūs pardavimai esamiems ir naujiems B2C klientams.
  • Esamų klientų sutarčių pratęsimas.
  • Pardavimų tikslų įgyvendinimas.
  • Bendradarbiavimas su kitų skyrių komandomis.

Reikalavimai pozicijai

  • Nuo 2 metų darbo patirtis pardavimų srityje.
  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Darbo patirtis su aktyviais pardavimais būtų privalumas.
  • Geras anglų/rusų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu būtų privalumas.
  • Atsakingumas bei noras siekti ir viršyti užsibrėžtus tikslus.
  • Motyvacija greitai mokytis ir neatsilikti nuo rinkos naujovių.

„Elektrum Lietuva“ siūlo

  • Prisijungti prie augančios profesionalų komandos.
  • Kolektyvą apimantį visas tris Baltijos šalis.
  • Galimybę gilinti žinias tiek įmonės viduje, tiek išoriniuose mokymuose.
  • Motyvuojantį atlyginimą bei metinius priedus už pasiektus rezultatus.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Taip pat taikomi priedai nuo pardavimų rezultatų.
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – „Elektrum Lietuva” – moderni, į klientą orientuota, elektros energiją teikianti įmonė, kurios tikslas tapti geriausia savo srities paslaugų tiekėja ir patenkinti vartotojų poreikius, taikant geriausius energetikos sprendimus. Įmonė priklauso „Latvenergo” grupei – didžiausiai energijos gamintojai Baltijos šalių regione. Jei siekiate dirbti tarptautinėje aplinkoje ir atitinkate keliamus reikalavimus – kviečiame prisijungti!