Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TUVLITA“

Privalomosios techninės apžiūros kontrolierius (-ė)

1400-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „TUVLITA“

Darbo pobūdis

  • Profesionaliai, kokybiškai, teisės aktų nustatyta tvarka atlikti transporto priemonių privalomąsias technines apžiūras;
  • Maloniai aptarnauti klientus, suteikti jiems reikalingą informaciją.

Reikalavimai

  • turėti teisę vairuoti A, B ir C kategorijų transporto priemones;
  • turėti ne žemesnį kaip aukštesnįjį (aukštąjį neuniversitetinį) technologijos mokslų studijų srities transporto arba mechanikos inžinerijos krypties išsilavinimą;
  • pageidautina turėti praktinio darbo, susijusio su transporto priemonių techninės būklės įvertinimu, technine priežiūra ar remontu patirties;
  • būti nepriekaištingos reputacijos, neturėti teistumo, priklausomybių.

Mes jums siūlome

  • Priedus už gerus darbo rezultatus, darbo viršvalandžius;
  • Didelį ir draugišką kolektyvą;
  • Socialiai atsakingą darbdavio elgesį: kvalifikacijos tobulinimo kursai, darbuotojo draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, įmonės organizuojami renginiai ir pan.

Pažymime, kad reikalavimai kandidatui yra nustatyti LR teisės aktu, todėl norėdami kandidatuoti į šią darbo poziciją privalote atitikti aukščiau nurodytus reikalavimus.

Atlyginimas

1400-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Lietuvos ir Vokietijos UAB „Tuvlita“ įsteigta 1993 metais ir priklauso „TÜV Thüringen“ įmonių grupei. Šiai dienai įmonė yra subūrusi daugiau nei 100 profesionalių inžinierių, techninės apžiūros srities specialistų kolektyvą ir ieško komandos pastiprinimo!
informacija apie UAB „TUVLITA“
1845 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
181
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1376 €
25% uždirba 1376-1632 €
25% uždirba 1632-2070 €
25% uždirba nuo 2070 €